Top

اسنوبرد کِسلِر

قیمت و خرید اسنوبرد کسلر

سال 1988 شهر گلاروس سوئیس

در این سال، هنسجارگ کسلر (Hansjürg Kessler) می‌خواهد همان کارایی و استانداردی را که در اسکی وجود داشته، در اسنوبردها هم به وجود آورد. او متوجه می‌شود که «در تعامل اسکی و اسنوبرد، برف ویژگی مشترک آن‌هاست». کسلر اولین اسنوبرد خود را به روش ساده‌ای توسعه داد و آن را آزمایش کرد؛ اما هنوز اول راه پرآوازه‌ی او بود. در سال 1990 استفان کخ (Stefan Koch) که از اسنوبرد کسلر (Kessler) استفاده می‌کرد، در مسابقات قهرمانی سوئیس، به مقام اول رسید و در سال بعد، مدال برنز را در مسابقات قهرمانی جهان به گردن آویخت.

خط تولید اختصاصی

ماشین‌هایی که توسط هنسجارگ کسلر، توسعه داده شدند، می‌توانند در زمانی اندک، تعداد بسیار زیادی از اسنوبردها را تولید کنند. بازخوردها می‌توانند بلافاصله، اِعمال شوند. ماشین‌های کامپیوتری، نه تنها بیشترین دقت و کیفیت را تضمین می‌کنند، بلکه تولید اسنوبردها به صورتی کاملا مشابه و یکسان انجام می‌گیرد. در ورزش‌های حرفه‌ای، این نکته بسیار اهمیت دارد.

تیتانال، استاندارد جام جهانی

تیتانال (TITANAL) در سال 1994 توسط برند کسلر معرفی شد. مشخصات کیفیِ مواد به کار رفته در آن، بیشترین میزان پایداری در پیچ‌ها را به ارمغان می‌آورد. بهترین پاداش برای فعالیت در جهت توسعه‌ی طولانی‌مدت، طلای المپیک در سال 2002 بود. بهترین افتخار، مدال‌های پرشماری است که از آن زمان با چوب‌های اسکی کسلر به دست آمده است.

تکنولوژی شکل و قالب ظاهری کسلر

این تکنولوژی برای ورزش اسنوبرد، باور نکردنی بود و انقلابی در صنعت اسکی محسوب می‌شد. در المپیک 2006 بازیکنانی که از اسنوبرد کسلر استفاده می‌کردند، 5 مدال از 6 مدال ممکن را تصاحب کردند. در بسیاری مسابقات دیگر از جمله المپیک 2010 هم برند کسلر (Kessler) موفق‌ترین برند در بین تولیدکنندگان اسنوبرد بود.

  • 1
  • 1

پرفروش ترین اسکیت ها

پربازدیدترین اسکیت ها