Top

کفش اسکیت فیلا

قیمت و خرید کفش اسکیت فیلا

شرکت ایتالیایی «M.G.M. S.P.A.» (شرکت مادر برند فیلا) به راستی یکی از بازیگران اصلی در صنعت اسکیت‌های این‌لاین و کفش است. این شرکت به گونه‌ای سازمان یافته که حداکثر انعطاف‌پذیری و انطباق را با شرایط مختلف در بازارِ در حال رشد داشته باشد. بیشترین توجه، به روند تحقیق و توسعه اختصاص پیدا کرده است؛ به همین دلیل، M.G.M. S.P.A. به عنوان شرکتی با نوآوری‌های بسیار در صنعت ورزش شناخته می‌شود. در طول سال‌های متمادی، برند فیلا (Fila Skates) که محصولات مسابقه‌ای آن معروف است، در چندین کشور پیشتاز بوده است. معرفی چندین تکنولوژی‌های اختصاصی، برند فیلا را به جایگاهی پیشرو در بازار جهانی اسکیت رسانده است. در بخش کنترل تولیدِ شرکت فیلا، از سیستم بازرسی کیفی در کل فرایند تولید استفاده می‌شود. این سیستم تضمین می‌کند که همه‌ی کالاهای تحویل داده شده به مشتریان، استانداردهای کیفی این شرکت را رعایت کرده‌اند.

 

میثاق اسکیت فیلا

برند اسکیت فیلا (Fila Skates) به شدت به تولید محصولاتی با بهترین کارایی، اعتقاد دارد. هدف این شرکت، جذب آن دسته از مشتریان حرفه‌ای و غیرحرفه‌ای است که به دنبال اسکیت‌های باکیفیتی می‌گردند که از بهترین فناوری‌ها ساخته شده باشد. علاوه بر این، موفقیت شرکت اسکیت فیلا، مرهونِ معرفی چندین نوآوری و تکنولوژی انحصاری است که هنر اسکیت‌بازی را هم در اسکیت این‌لاین و هم در اسکیت روی یخ، دست‌خوش تغییراتی کرده است،جدیدترین اتفاقی که در حال وقوع است، مربوط به بزرگ‌تر شدن جامعه‌ی اسکیت‌باز است.شرکت فیلا یک خانواده‌ی بزرگ است که شور و اشتیاق، تعهد و ایده‌ها را به اشتراک می‌گذارند.

 

رسالت برند اسکیت فیلا

برند اسکیت فیلا (Fila Skates)، میراث گران‌بهایی از برند جهانی «فیلا» است و نمودی از مهارت و توانمندی مضاعفی است که مختص همین شرکت است.با این توصیف، مأموریت این شرکت عمدتا تلفیقی از چنین جنبه‌هایی است: تولید محصولی به مراتب فنی‌تر و مناسب‌تر، هم‌خوانی با استانداردهای عملکردی، غلبه بر محدودیت‌های فعلی که بر سر راه نوآوری وجود دارد و ایجاد آگاهی از برند در سرتاسر گیتی.

  • 1
  • 1

پرفروش ترین اسکیت ها

پربازدیدترین اسکیت ها