Top
کیف اسکیت Roxa

کیف اسکیت Roxa

کیف اسکیت Roxa

 

بند کیف دو حالته جهت حمل راحت روی شانه و پشت

موجود در چهار رنگ آبی،قرمز،سفید و صورتی

حک شدن برند ایتالیایی رُکسا بر روی کیف

کفی داخلی بزرگ و جادار

دارای جای کلاه

وزن کم


قیمت: 98000 تومان
قیمت برای شما: 78000 تومان

کیف اسکیت روکسا مخصوص حمل کفش های اسکیت شماست. این نوع کیف ها با جدیدترین متدهای تکنولوژی ساخته شده اند، به گونه ای که پس از گذشت چندین سال بدون ایجاد شدن پارگی یا ضرب دیدگی به شما در حمل لوازم اسکیت تان کمک خواهد کرد.

دارا بودن پایه , جای کلاه , کفی داخلی و سایز بزرگ قابل استفاده برای هر نوع اسکیتی از مزیت های این کیف است. کمربند پشتیبانی ارگونومیک در اطراف، فشار بر روی شانه ها و پشت  را در اثر حمل اسکیت کاهش می دهد. کیف اسکیت روکسا در چهار رنگ آبی مشکی ، صورتی مشکی ، قرمز مشکی ، سفید مشکی موجود می باشد.

 

نکات خرید کیف اسکیت مناسب

 

جنس مواد به کار رفته در ساخت کیف اسکیت: برخی ممکن است  ۱۰۰٪ نایلون باشند، این کیف ها سنگین می باشند ولی مقاوم و با دوام هستند و برای استفاده طولانی مدت و مداوم ساخته شده اند. اگر شما کوله اسکیت خود را در اتاق دربسته نگه می دارید یا زیاد سفر می کنید، داشتن یک کیف مقاوم در برابر آب، اطمینان حاصل می کند که داخل خشک بماند.

 

فضای داخلی کیف: بعضی از کیف ها به صورت مثلثی برای قرار دادن اسکیت های خطی طراحی شده اند و برای کلاه و لوازم شما مناسب است. اگر فضای بیشتری نیاز دارید، کیفی را انتخاب کنید که جیب های خارجی بیشتری دارد. برخی از جیب های داخلی طراحی شده اند تا کلاه ایمنی، لنت ها و یا سایر تجهیزات را نگه دارند. ساختار توری مانند داخل کیف این کمک را می کند تا رطوبت و بو از داخل که به دلیل عرق ایجاد می شود، خارج و هوای تازه وارد داخل کیف شود.

 

بند شانه: بندهای شانه ای قابل تنظیم و راحت هستند. بسته به اینکه چقدر در طول روز  نیاز به حمل اسکیت ها دارید، تصمیم شما در خرید کیف اسکیت را تحت تاثیر قرار می دهد. از خانه به ماشین و پس از آن وسایل خود را در ماشین قرار دهید، احتمالا نیازی به یک بند بسیار محکم ندارید، اما اگر در مسابقات هستید یا پیاده روی زیادی دارید، بند باید محکم، قوی و ملایم باشد. برخی از کیف های مانند چمدان وجود دارد، که شما می توانید به راحتی آن را روی زمین با استفاده از چرخ ها حرکت دهید.

نظرات کاربران

نظر بدهید