Top

اسکیت بچگانه

خرید اسکیت بچگانه

هر نوع اسکیتی برای استفاده خاصی طراحی و تولید شده و قلق های خاص خود را دارد بنابراین برای خرید اسکیت بچه گانه مناسب قبل از هر چیز فکر کنید که فرزندتان اسکیت را برای چه کاری می‌خواهد؟ و سپس با توجه به پاسخ این سوال اقدام به خرید اسکیت بچگانه مناسب کنید.

اگر کودک شما تا بحال اسکیت نداشته و برای بار اول است که میخواهد اسکیت سواری را تجربه کند یک اسکیت بچگانه میان رده با قیمتی متوسط برایش انتخاب کنید.و هنگام خرید اسکیت بچگانه برای کودک مبتدی خود در وهله اول به ایمنی و راحتی اسکیت بچگانه توجه فرمایید و دقت داشته باشید که کفش اسکیت بچگانه ای که خریداری میکنید حتما دارای ضربه گیر باشد.

برای محافظت از کودک تنها وجود ضربه گیر کافی نیست بلکه به ست لوازم ایمنی کاملی نیاز است.امروزه اکثر کفش های اسکیت بچگانه موجود در بازار به همراه ست ایمنی که شامل آرنج بند،مچ بند،زانو بند و .. می باشد بفروش می رسند.پس هنگام خرید کفش اسکیت بچگانه حتما لوازم ایمنی را هم از فروشنده بخواهید

رشد پا معمولا تا اواخر دوره بلوغ ادامه دارد که این امر باعث افزایش سایز پای کودک به صورت دوره ای میشود.شرکت های تولید کننده کفش اسکیت بچگانه برای این معضل راه حلی اندیشه اند و اقدام به تولید کفش های اسکیت بچگانه با قابیلت تغییر سایز (بین 3 الی 5 سایز) کرده اند.بنابراین توجه به ویژگی سایز متغییر بودن اسکیت بچگانه هنگام خرید می تواند تا حد زیادی از هزینه های آتی بکاهد.

نکته مهم دیگری که در خرید کفش اسکیت بچگانه باید به آن توجه کنید ترمز کفش اسکیت است.اکثر اسکیت های بچگانه قابلیت نصب ترمز جانبی را دارند اما برخی مدل ها فاقد این قابلیت اند.لذا هنگام خرید کفش اسکیت بچگانه حتما سراغ مدل هایی بروید که این قابلیت را دارا می باشند.

در ادامه تمام اسکیت های بچگانه مناسب با ویژگی های ذکر شده را برای راحتی شما به صورت یکجا اورده ایم تا با بررسی و مقایسه راحتتر انها با خبال راحت اقدام به خرید کفش اسکیت بچگانه مناسب کنید :