Top

اسکیت ارزان

اسکیت ارزان ! 

اگر شما هم جزو ان دسته از کسانی هستید که قیمت های بالای اسکیت ها مانع خریدن اسکیتتان شده و به دنبال اسکیتی با قیمت پایین تر برای خود یا فرزندانتان هستید توصیه میکنیم تا انتهای نقد و بررسی اسکیت ارزان در ان مقاله با ما همراه باشید

♦ خرید اسکیت ارزان ، بله یا خیر؟؟

سوالی که ممکن است برای همه جویندگان اسکیت ارزان پیش بیاید این است که ایا کفش اسکیت ارزان بخریم یا نه؟

در وهله اول در صورت صحبت با مربیان فروشندگان و اسکیت سواران حرفه ای تمامی انها به شما خواهند گفت که از خرید اسکیت ارزان خودداری کنید.تمامی انها دلایل خاص خودرا دارند که از جمله انها می توان به خرابی زودتر از موعد ، کوتاهی عمر ، عدم فراهم کردن ایمنی و حفاظت مورد نیاز، تغییر شکل ، شکستن ، پارگی ،وارد کردن اسیب های جدی  به پا و ... اشاره کرد. 

این دلایل در رابطه با اسکیت های ارزان و بی کفیت بازار کاملا صحیح است و توصیه ماهم در مرحله اول این است که در صورت امکان از خرید اسکیت ارزان خود داری کنید .

اما اگر باز هم بودجه کافی و چند میلیونی برای خرید کفش اسکیت با کیفیت ندارید توصیه میکنیم به این نصیحت ما گوش کنین :

” در بازار برند هایی هستند که به دلیل نوپا بودن و تلاش برای جذب مشتری اقدام به عرضه و فروش اسکیت های خود با قیمت پایین تر از اسکیت های هم رده می کنند . “

به عبارتی این برند ها برندهایی هستند که برای بازارایابی اسکیت ارزان با کیفیت می فروشند که تمامی استاندارد های لازم برای تبدیل شدن به یک کفش اسکیت مناسب را دارا هستند.

توصیه ما این است که اگر قصد خرید اسکیت ارزان را دارید به دنبال این برند ها بگردید و اسکیت های خودرا از این برند ها انتخاب کنین چرا که با خرید این دسته از اسکیت های ارزان  به اصطلاح بازاری ها شما پولی را برای برند اسکیت نمی دهید و در عوض اسکیت مناسبی را با قیمت ارزان به دست می آورید .

در ادامه برخی از این اسکیت های ارزان ولی با کیفیت را اورده ایم تا با بررسی و مقایسه انها اقدام به خرید کنید :